Неделя, 12 Май 2019 16:43

ФК "Чавдар" Троян с убедителна домакинска победа

Стадион "Чавдар". Първо полувреме на мача. Стадион "Чавдар". Първо полувреме на мача. Снимки: HemusNews - Новини за Троян и региона

На 12.05 (събота) се проведе 11-ти кръг по футбол от Областна група Ловеч. На стадион "Чавдар" в Троян домакините от местния клуб посрещнаха Спортист Озрен (Голям извор).

В много силен мач, футболистите на "Чавдар" Троян постигнаха убедителна победа и вкараха цели шест гола на гостуващия отбор Спортист Озрен, които все пак успяха да отбележат едно почетно попадение в нашата врата.

И с краен резултат 6:1, троянци грабнаха трите точки и в момента заемат 3-то място в общото класиране с актив от 16 точки. Пред тях на първо място в групата са Пещера (Галата) с 25 точки и Вежен (Тетевен) със 17 точки.

В следващия 12-ти кръг троянският ФК "Чавдар" ще гостува на водача в групата Пещера (Галата).